У п’ятницю, 5 квітня, мешканці Дніпра стали свідками незвичайного інциденту. Нетвереза водійка на автомобілі Mitsubishi Grandis здійснила неконтрольований маневр, в результаті якого в’їхала прямо у вітрину супермаркету АТБ, розташованого на вулиці Космічній. Подія швидко набула розголосу завдяки повідомленням у телеграм-каналах.

Зафіксовано, що дзвінок про дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) на вулиці Космічній надійшов до патрульної поліції удень. На місці події правоохоронці виявили, що водійка легковика не тільки спричинила руйнування стекляної стіни магазину, але й перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердили результати перевірки за допомогою приладу Драгер, згідно з якими в крові жінки виявлено 3,09 проміле алкоголя.

На порушницю було складено адміністративні матеріали за статтею 130 частини 1 (Управління транспортним засобом у стані оп’яніння) та статтею 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. В результаті, водійку тимчасово відсторонено від керування транспортним засобом.

Ця подія стала черговим нагадуванням про небезпеку керування автомобілем у нетверезому стані, наголошуючи на важливості дотримання правил дорожнього руху та безпеки на дорогах.

Подивіться також на це Дніпро зустрічає нові автобуси з Мілану на нашому порталі.

От citydnipro