У період з 8 по 10 квітня жителів Дніпропетровської області очікує висока пожежна небезпека. За повідомленнями Дніпропетровського регіонального центру по гідрометеорології, в ці дні на території області прогнозується підвищення рівня пожежної опасності до IV класу, а місцями навіть до V класу, що вважається чрезвычайною пожежною небезпекою.

Деталі погодних умов:

  • 8 квітня: Очікується малохмарна погода без опадів. Вітер буде восточний зі швидкістю 5-10 м/с. Температурний режим по області вночі становитиме 5-10°C, удень — 20-25°C; у місті Дніпро ночами буде трохи тепліше — 8-10°C, а вдень — 22-24°C.
  • 9-10 квітня: Прогнозується збереження малохмарної погоди, також без опадів. Вітер змінить свій напрямок на південно-східний зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі буде коливатись від 7 до 12°C, а вдень відзначиться подальше потепління до 21-26°C.

З огляду на прогнозовані погодні умови, синоптики та місцева влада закликають громадян бути особливо обережними з вогнем, утриматися від спалювання сміття та сухої рослинності, щоб запобігти виникненню пожеж. Особлива увага та відповідальність під час цього періоду можуть допомогти уникнути непередбачених наслідків та зберегти довкілля від руйнувань.

Рекомендуємо також прочитати На Днепропетровщині конфісковано нелегальний алкоголь і сигарети на суму понад 360 тисяч гривень на нашому сайті.

От citydnipro