Починаючи з 15 квітня у Дніпрі запускається поливний сезон, який триватиме аж до середини вересня. Під час цього періоду, мешканці приватного сектору, що використовують воду для поливу своїх ділянок, зелених зон та газонів, зіткнуться з певними особливостями розрахунків за спожиті обсяги води.

Основні аспекти оплати за воду під час поливного сезону:

  1. Платежі здійснюються згідно з показниками лічильників або нормами споживання. Ця інформація надана Ольгою Дробчак, начальницею департаменту з маркетингу та збуту КП «Дніпроводоканал».
  2. Для домоволодінь без лічильників розрахунки будуть проводитися на основі технічної документації, що включає площу обробленої землі.
  3. Норми розрахунку споживання: для відкритого грунту встановлено норму у 0,008 літрів на добу за квадратний метр, а для закритого грунту – 0,005 літрів.
  4. Вплив погодних умов на платіжку: тарифи коригуються в залежності від коєфіцієнта опадів, отриманих від Гідрометцентру. Засушливий сезон може збільшити вартість поливу через підвищення цього коєфіцієнта.
  5. Статистика застосування: в Дніпрі нараховується приблизно 5 800 домоволодінь без встановлених лічильників води, для яких актуальні ці нововведення.

Середні витрати і поради:

  • В середньому, оплата за полив однієї сотки відкритого грунту складає близько 600 грн на місяць.
  • Встановлення лічильників може допомогти ефективно контролювати споживання води та оптимізувати витрати на полив.

Ця ініціатива спрямована на більш справедливий та прозорий розрахунок вартості використаної води, стимулюючи мешканців до встановлення приладів обліку та більш відповідального використання водних ресурсів.

Також читайте У Дніпропетровській області тривають пошуки жінки, яка зникла 26 років тому на нашому ресурсі.

От citydnipro