У Новокодацькому районі міста Дніпро, на вулиці Савкіна, сталася пожежа у квартирі на третьому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Про це повідомила прес-служба ГСЧС у Дніпропетровській області.

Героїчні дії рятувальників

Прибувши на місце події, співробітники Служби спасіння негайно приступили до ліквідації пожежі. Їхні зусилля не були марними — вдалося врятувати 7 осіб, серед яких троє дітей, що перебували у загрозливій ситуації. Однак, на жаль, одна з дитин, народжена у 2021 році, постраждала внаслідок пожежі. Дитина була негайно госпіталізована медиками екстреної допомоги з попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння.

Ліквідація пожежі

Боротьба з вогнем тривала близько години, після чого рятувальникам вдалося локалізувати пожежу. Ця подія стала черговим свідченням не тільки мужності та рішучості співробітників служби спасіння, але й високого рівня їх професіоналізму.

Висновок

Ця подія ще раз підкреслює важливість роботи рятувальних служб і їхню готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Героїзм і самовідданість співробітників Служби спасіння в Дніпрі заслуговують на найвищу похвалу та вдячність від громади.

У кожного із нас є можливість зробити свій внесок у безпеку нашого спільного дому — будь то уважність до правил пожежної безпеки або підтримка тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою.

Обов’язково прочитайте Сусідські сварки через ставок в огороді на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro