Святослав Вакарчук, фронтмен улюбленого мільйонами гурту «Океан Ельзи», нечасто ділиться подробицями свого особистого життя. Проте, нещодавно артист зробив виняток, розповівши про своїх дітей та сімейні цінності, які є для нього незамінним джерелом щастя та сили.

Родина як найкращі ліки

Вакарчук зізнався, що його родина – це основний антидепресант у житті. Дворічний син Іван та однорічна донька Соломія приносять йому невимовне щастя і є важливою частиною його життя. Співак підкреслив, що дружина, діти та сім’я в цілому є тими, хто підтримує його дух і допомагає залишатися ментально стійким навіть у найскладніші часи.

Творчість і благодійність як підтримка

Окрім сім’ї, велике значення для Вакарчука має його творчість. Артист зазначив, що музика завжди допомагає йому знайти сили для подолання труднощів та виступає своєрідним каталізатором, що спонукає його рухатися вперед. Також велику роль у житті співака відіграють його благодійні проєкти та поїздки на фронт, що, за його словами, є третім стовпом, на якому тримається його психічний стан.

Сімейне щастя попри виклики

Важливим моментом у житті Вакарчука стало народження сина Івана у літку 2021 року, а згодом і доньки Соломії під час повномасштабного вторгнення. Співак наголосив, що ці події стали для нього справжнім джерелом любові та сили, що дозволяє йому з оптимізмом дивитися в майбутнє та не втрачати дух.

Святослав Вакарчук завжди намагається балансувати між своєю творчою кар’єрою та сімейним життям, показуючи приклад міцної сімейної підтримки та любові. Його історія є натхненням для багатьох, хто шукає способи знайти гармонію в особистому житті, незважаючи на зовнішні обставини.

Також читайте Козловський вперше показує свого сина на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro