Трагічний інцидент стався в Італії, де в результаті аварії загинула 21-річна українська модель, Анна Краєвська, яка походила з Одеси. Сумна новина сколихнула не лише Україну, а й міжнародну спільноту.

Жахлива ДТП у П’ємонті

За повідомленнями, аварія сталася в провінції П’ємонт, що в Італії. Анна Краєвська загинула 31 березня, проте її особу вдалося ідентифікувати лише через деякий час після проведення експертизи тіл, оскільки спочатку встановити її особистість не вдалося. Цю інформацію оприлюднила газета La Repubblica.

Подробиці трагедії

Анна перебувала в компанії з 40-річним діджеєм з Косова, Хісні Кестаєм, відомим як Dj Style Q, який керував автомобілем Ferrari на момент аварії. Вони рухалися у напрямку Швейцарії, де і мешкала дівчина. За повідомленнями, швидкість автомобіля сягала 200 км/год, що і призвело до зіткнення з огорожею та подальшого загоряння авто.

Життя та кар’єра Анни Краєвської

Анна Краєвська була не лише моделлю, а й людиною, яка любила подорожувати. Після початку повномасштабного вторгнення вона переїхала до Європи, де продовжувала свою кар’єру в модельному бізнесі. Трагедія сталася у момент, коли Анна втратила зв’язок з друзями, що й спонукало їх повідомити про зникнення в швейцарську поліцію, яка згодом і встановила, що дівчина загинула в Італії.

Ця втрата стала великою трагедією для рідних, друзів та всіх, хто знав Анну. Спільнота моделей, а також численні шанувальники її таланту, оплакують цю невимовну втрату.

Подивіться також на це Інна Білоконь очікує на появу внука на нашому інтернет-ресурсі.

От citydnipro