Українська телеведуча, актриса, а також запалена садівниця Лілія Ребрик розкриває свої секрети створення квіткового раю прямо у власному дворі. Оприлюднене відео з її саду виявляє не лише любов до рослин, але й залучення до цього заняття всієї родини, зокрема її маленьких донечок.

Садові забави: сімейне дозвілля Лілії Ребрик

Садівництво для Лілії не просто хобі, а спосіб згуртувати родину та подарувати незабутні моменти спілкування на природі. Вона з гордістю демонструє, як її доньки долучаються до процесу, перетворюючи висаджування квітів на справжній сімейний ритуал. Під час цих садових забав, наймолодша донька Адель спостерігає за діями своєї мами та сестер, лежачи у візочку, а старші дівчатка активно беруть участь у висадці рослин.

Вибір квітів: від півоній до амарилісів

Лілія з великою увагою підходить до вибору квітів для свого саду, враховуючи побажання кожного члена сім’ї. Вона висаджує:

  • Троянди, зокрема сорти Девіда Остіна, для створення неповторного аромату та краси у саду.
  • Півонії, які є символом ніжності та спогадів дитинства Лілії.
  • Амариліси для доньки Поліни, адже вони вражають своєю невибагливістю у догляді.
  • Жоржини, лілії, гладіолуси для тещі та свекрухи, даруючи їм можливість насолоджуватися квітковою красою.

Сад як джерело натхнення

Лілія Ребрик переконана, що квіти у саду мають бути не лише красивими, але й відображати характер та уподобання їх власників. Саме тому вона підходить до вибору рослин з особливою турботою, перетворюючи свій сад на місце сили, натхнення та радості для всієї родини.

Висаджуючи квіти разом із дітьми, Лілія не лише прикрашає свій дім, але й виховує у малечі любов до природи, вчить бережливому ставленню до навколишнього середовища та ділиться з ними секретами садівництва. Ця традиція стала чудовим прикладом того, як можна поєднати приємне з корисним, отримуючи від цього справжнє задоволення.

Зверніть увагу на це також Лілія Ребрик розкриває таємницю імені своєї третьої доньки Аделіни: символізм та реакція аудиторії на нашому порталі.

От citydnipro