Наразі питання про збільшення тарифів на електроенергію залишається відкритим. Валерій Тарасюк, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), акцентував увагу на неможливості чіткого прогнозування зміни тарифів через нестабільну ситуацію в країні.

Ситуація з тарифами на електроенергію

На сьогодні, в умовах нестабільності та змін, що відбуваються щоденно, обговорення підвищення тарифів на електроенергію не видається доречним. Існують два можливих напрямки розвитку подій: зміни в конфігурації діючої системи тарифікації або її продовження.

Перспективи зміни тарифів

Можливе зростання цін на електроенергію безпосередньо залежить від рішень щодо нинішньої системи, за якою тарифи для населення компенсуються за рахунок доходів НАЕК «Енергоатом» та ЧАО «Укргідроенерго». Розглядається варіант перегляду цієї системи з 1 травня. Втім, на цей момент говорити про точні тарифи чи дату їх зміни передчасно. Тарасюк зазначив, що кожен день може принести нові обставини, що вплинуть на кінцеве рішення.

Фактори, що впливають на рішення

Одним з ключових аспектів, які будуть враховуватися при прийнятті рішення про тарифи, є аналіз збитків та вплив на постачальників електроенергії після останніх обстрілів. Потребується час для оцінки наслідків та можливостей компенсації втрат.

В цілому, ситуація з тарифами на електроенергію в Україні залишається непевною, і будь-які прогнози наразі ускладнені через динаміку подій в країні та регіоні.

Не пропустіть також Червонокнижні черепахи живуть у сквері Дніпра на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro