Сьогоднішній ранок приніс тривожну новину з Днепропетровщини, де сталася надзвичайна подія, що могла завершитися трагічно. У селі Саксагань Каменського району, на вулиці Центральній, жінка нещасливим випадком опинилася в занедбаному шестиметровому колодці. Про це надійшло повідомлення на службу порятунку «101».

На місце інциденту негайно вирушили рятувальні бригади. Прибувши на місце, вони виявили, що жінка перебуває на дні колодця, глибиною приблизно шість метрів. Прес-служба ДСНС у Днепропетровській області повідомляє, що завдяки оперативним діям спасателів жінку вдалося врятувати.

Загалом до операції залучили п’ять спасателів та одну одиницю спеціальної техніки. Після порятунку жінку оглянули медики, однак вона вирішила відмовитися від госпіталізації, що свідчить про відсутність серйозних травм.

Цей інцидент ще раз підкреслює необхідність бути уважними до навколишнього середовища та не ігнорувати заходи безпеки, особливо в місцях з потенційною небезпекою. Важливість роботи служби порятунку та медичних працівників не може бути переоцінена, адже їхній професіоналізм і оперативність рятують життя.

Обов’язково прочитайте Несподіваний гість на вулицях Дніпра на нашій веб-сторінці.

От citydnipro