У місті Дніпро розгортається справжня драма і водночас історія про неймовірне порятунок: мова йде про вислоухого шотландського котика на ім’я Бонифацій. Його історія змусила багатьох не лише замислитись про відповідальність перед домашніми улюбленцями, а й проявити співчуття та допомогу.

Ольга Уманчик, зооволонтер приюту «Ми за право на жизнь», розповідає про сумну долю котика, якого колишні власники хотіли усипити, відмовившись від лікування його серйозного захворювання. Бонифацій чотири дні не міг сходити до туалету через воспалення мочевого пузыря, що загрожувало його життю.

Врятувати Бонифація: виклик для волонтерів

Приют, де зараз знаходиться котик, взяв його під свою опіку. Однак, без підтримки ззовні, волонтерам буде важко впоратися з лікуванням. Лікування Бонифація вимагає не менше 30 тысяч гривен, щоб стабілізувати його стан, забезпечити необхідними медикаментами та, в крайньому випадку, провести операцію.

Стан котика вдалося стабілізувати, ветеринари встановили катетер для відведення мочі, але на шляху до повного одужання Бонифація ще багато випробувань. Приют закликає всіх небайдужих допомогти в порятунку котика, подробиці про як як допомогти можна знайти на офіційних сторінках в соціальних мережах та на сайті приюту.

Як ви можете допомогти:

Реквізити для фінансової підтримки:

  • PrivatBank, Monobank, OschadBank, RaiffeisenBank, PayPal, Wise.com — рахунки на ім’я Ольги Уманчик
  • Розрахунковий рахунок ПриватБанку на ім’я БО БФ «МИ ЗА ПРАВО НА ЖИТТЯ» з призначенням платежу «Благотворительная помощь для вислоухого котика Бонифация».

Ця історія — не просто заклик до допомоги, але й нагадування про те, що кожне життя цінне, і разом ми можемо зробити великі зміни.

Читайте також Перший успішний випадок трансплантації нирки від матері дитині в Дніпрі на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro