Сьогоднішній день у Днепрі видався не зовсім звичайним для мешканців проспекту Калнышевського та вулиці Подебрадської (раніше відомої як Кожемяки). Місцеві жителі стали свідками незвичного видовища – посеред вулиці вони побачили хромаючого фазана. Цю історію з нами поділилася Тетяна, мешканка Днепра, в одному з Facebook-спільнот міста під назвою «Райончик».

Вигляд птиці викликав співчуття та здивування серед городян. Фазан здавався наляканим і, до того ж, мав проблеми з ходьбою. Місцеві жителі почали будувати припущення щодо того, як птах міг опинитися в такій ситуації. Оскільки поблизу не знаходиться ні зоопарк, ні парк, де міг би мешкати фазан, багато хто зробив висновок, що птах, можливо, був домашнім.

У коментарях до посту Тетяни з’явилися різноманітні здогади про обставини, що призвели до появи фазана на вулиці. Одна з версій говорить про те, що фазан міг вирватися з прив’язі та втекти. Це припущення пояснило б хромоту птиці, як результат травми, отриманої під час втечі. Однак жодних підтверджень цій версії так і не знайшлося. Більш ймовірно, що фазан травмував свою лапу саме під час побігу, але не через те, що був на прив’язі.

Ця неочікувана подія викликала чималий інтерес у спільноти мешканців Днепра. Історія про хромого фазана, що несподівано опинився на міських вулицях, стала приводом для обговорень та припущень про місцеву фауну та її можливих «незваних гостей».

Додатково читайте Волонтери борються за життя вислоухого котика на нашому ресурсі.

От citydnipro