Весняна атмосфера у Днепрі зараз особливо відчутна. Тепле сонце, щебет птахів та пробудження природи після зимового сну — все це додає місту чарівності.

Однією з головних атракцій цієї пори став Сквер Прибрежний, розташований на житловому масиві Победа-1, де зараз можна спостерігати за неймовірним цвітінням магнолій.

За інформацією від департаменту парків і рекреації міської ради, цей сквер приваблює містян та гостей міста своїми розкішними квітами магнолії. Розпускаючись, ці дерева створюють неповторну атмосферу, завдяки чому місцевість набуває особливого шарму.

Магнолії в Сквері Прибрежному представлені у різноманітті ніжно-розових та кремових відтінків, заворожуючи своєю красою всіх, хто їх бачить. Ці квіти стали справжньою окрасою місцевості, додаючи кольорів та весняного настрою.

Однак важливо згадати, що департамент зробив попередження: пошкоджувати квіти чи самі рослини суворо заборонено. Для забезпечення безпеки та збереження краси скверу тут встановлені камери відеоспостереження.

Цвітіння магнолій у Сквері Прибрежному — це чудовий привід вийти на прогулянку та насолодитися весняною красою природи, яка кожен рік радує жителів та гостей Днепра.

Не пропустіть також Жінка впала в 6-ти метровий колодязь на нашому сайті.

От citydnipro