З 1 квітня в Україні очікується зростання вартості оформлення закордонних паспортів для громадян країни. Це пов’язано зі збільшенням витрат на друк бланків документів, що зумовлено економічними факторами. Відповідне повідомлення було оприлюднено Государственной миграционной службой України.

Зміни в ціновій політиці

Відтепер, оформлення паспорта в терміновому порядку (до семи робочих днів або до трьох днів за наявності відповідних підстав) коштуватиме 1598 гривень замість попередніх 1496 гривень. Щодо не термінового оформлення, то його вартість з 1 квітня становитиме 958 гривень, у порівнянні з попередньою ціною в 856 гривень.

Умови для громадян

Важливо зазначити, що громадяни, які встигли оплатити адміністративні послуги та подали заяву на оформлення закордонного паспорта до кінця березня, зможуть отримати свої документи за старими тарифами. Тим, хто оплатив послуги, але не встиг подати заяву до кінця місяця, доведеться доплачувати згідно з новими розцінками на момент подання заяви.

Ці зміни викликані необхідністю адаптуватися до зростаючих витрат на виготовлення документів, що в свою чергу є відображенням економічної ситуації в країні. Українцям рекомендується враховувати цю інформацію при плануванні оформлення документів для виїзду за кордон.

Не пропустіть також Нові правила руху на вулицях Дніпра на нашому ресурсі.

От citydnipro