Українська естрада нещодавно була збагачена зворушливими кадрами відомої співачки Камалії, яка обіймала своїх доньок, що підросли під час їхньої відсутності в Англії. Зіркова мама поділилася своєю радістю та гордістю через соціальні мережі, де її дописи швидко набрали численні лайки та коментарі від шанувальників.

Щасливе возз’єднання в Києві

Арабелла та Мірабелла, 10-річні двійнята Камалії, повернулись до України з Лондона, де проживали з батьком Мохаммадом Захуром упродовж тривалого часу. Їхнє повернення стало особливим моментом для сім’ї, а особливо для Камалії, яка не приховувала своїх емоцій, поділившись ніжними фотографіями та відео відпочинку з дітьми.

Слова любові та гордості

Відчуття безмежної радості та теплоти, яке переповнює серце Камалії при возз’єднанні з доньками, вона виразила у своїх зворушливих словах: «Моє серце наповнюється невимовною радістю та теплотою, адже мої улюблені янголятка, Мірабелла та Арабелла, приїхали до мене в Київ! Це безцінний скарб, моя гордість, моя радість, мій сенс життя. Люблю вас до нескінченності і ще трошки!».

Враження шанувальників

У коментарях під фото та відео в соціальних мережах шанувальники не приховували свого захоплення, відзначаючи, як швидко дівчата підросли та змінилися. Багато хто побажав сім’ї миру, любові та щасливих спільно проведених моментів. Коментарі сповнені теплих слів та компліментів на адресу дівчаток та їхньої славетної мами.

Заключні думки

Повернення доньок Камалії стало особливою подією не лише для її родини, а й для всієї шанувальницької аудиторії, яка слідкує за життям зірки. Цей момент є яскравим нагадуванням про значення родини, любові та підтримки в нашому житті.

Також читайте Віра Брежнєва привітала свою доньку Соню з 23-річчям на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro