У ботанічному саду Дніпровського національного університету (ДНУ) розпочалася найкрасивіша пора року — весна, яка оживляє природу своїми яскравими барвами та неповторним ароматом. Цього року сад вражає відвідувачів масовим цвітінням мигдалю, сон-трави, відомої також як анемона, та рододендронів, перетворюючи прогулянки по ньому на справжній естетичний захват.

Які квіти зараз можна побачити в ботсаду

  • Мигдаль. Незвичайна краса бухарського мигдалю вже зараз прикрашає алеї саду, залучаючи до себе увагу милувальників ніжних весняних квітів.
  • Сон-трава. Ця рослина, що також носить назву анемона або сон-зелье, розквітла кілька днів тому, додаючи ландшафту особливу чарівність.
  • Рододендрон. Величні кущі рододендрона зараз стоять у всій своїй красі, демонструючи розмаїття кольорів та форм.

Фотографії цього чудового цвітіння були опубліковані Анатолієм Кабарем, директором ботанічного саду ДНУ, на його сторінці у Facebook. Ці знімки викликали захват у користувачів соціальних мереж, множачи кількість бажаючих відвідати це казкове місце.

Чому варто відвідати ботсад у цей період

Відвідування ботанічного саду ДНУ в період весняного цвітіння не тільки надає унікальну можливість насолодитися красою природи, але й сприяє психологічному розслабленню та зняттю стресу. Прогулянки серед квітучих алей можуть стати чудовим способом проведення часу з сім’єю або друзями, дозволяючи на мить відволіктися від повсякденної суєти та поринути у світ природної гармонії.

Ботанічний сад ДНУ є важливим місцем не тільки для відпочинку, але й для екологічної освіти та наукових досліджень, демонструючи велике різноманіття флори та її збереження для майбутніх поколінь. Візит сюди — це не просто прогулянка, але й цікава екскурсія у світ рослин.

Не пропустіть можливість стати свідком цього неповторного явища природи, яке щороку приваблює до ботсаду ДНУ все більше відвідувачів.

Рекомендуємо також прочитати Вишитий кептар для пам’ятника Шевченку на нашій веб-сторінці.

От citydnipro