На 12 кварталі Днепра відбулося значне перетворення місцевого скверу, яке розпочалось ще у 2022 році. Спочатку плани на реконструкцію улиць Інженерної та Квартальної (раніше відомої як Гладкова) були амбітними, але через початок воєнних дій роботи довелося відкласти.

Не зважаючи на перешкоди, місцева влада та організація Urban Dnipro змогли адаптувати свої плани до нових реалій, і згодом сквер не тільки було відновлено, але й зазнав суттєвих змін. За словами представників Urban Dnipro, сквер на вулиці Гладкова (12 квартал) було оновлено з великою увагою до деталей та комфорту відвідувачів.

Особливості оновленого скверу

  • Алеї та зелені зони: Пішохідні доріжки було відремонтовано та облаштовано новим освітленням, щоб забезпечити безпечну прогулянку в вечірній час. Дерева в сквері підстригли, а клумби оновили, додавши до них доріжки для зручного пересування між різними частинами скверу.
  • Величний трезубець: Однією з найвидатніших додатків до скверу став огромний трезубець з патриотичною надписью, що став новою візитною карткою району та символом гордості для місцевих мешканців.
  • Безпечне та естетичне освітлення: Встановлені вздовж доріжок фонарі не лише сприяють безпеці під час вечірніх прогулянок, але й додають скверу затишку та привабливості.
  • Врахування потреб громади: У коментарях до оновлення скверу мешканці звернули увагу на остру кутовість деяких елементів дизайну. Однак, як пояснили урбаністи, ці доріжки були створені для забезпечення зручного доступу до різних частин скверу без пошкодження зелених насаджень.

Це оновлення скверу на 12 кварталі в Днепрі стало важливим кроком у поліпшенні міського середовища та створенні комфортних та безпечних умов для відпочинку мешканців. Воно відображає зусилля місцевої влади та громадських організацій з адаптації до нових викликів та потреб громади.

Будьте також уважні до цього Автомобіль Subaru Forester зазнав підпалу на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro