26 березня в Амур-Нижнеднепровському районі міста Дніпра сталася надзвичайна подія, що викликала тривогу серед місцевих жителів. Громадяни повідомили в патрульну поліцію про загоряння сухої трави, що швидко переросло у масштабну пожежу.

Пожежа розпочалася на вулиці Інгульській, де вогонь охопив камыш. На місце події одразу прибули співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій, але сильний вітер сприяв швидкому поширенню вогню. В результаті під загрозою опинились приватні будинки та дитяча площадка, розташовані поблизу.

Завдяки оперативним та координованим діям патрульних та рятувальників вдалося швидко локалізувати та ліквідувати пожежу. Значна частина території була врятована від знищення, а важливіше того – вдалося уникнути жертв та травм серед населення.

У контексті воєнного стану, який діє в Україні, дуже важливо згадати про відповідальність за подібні випадки підпалу. Згідно зі статтею 113 Уголовного кодексу України, особи, які спричиняють пожежі, можуть бути притягнуті до відповідальності з покаранням у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років, з можливістю конфіскації майна.

Пам’ятайте, у разі виявлення загоряння сухостою або інших підозрілих дій, що можуть призвести до пожежі, негайно повідомляйте на номери екстрених служб 101 або 102. Ваша пильність може врятувати життя та запобігти збиткам.

Будьте також уважні до цього Весняні квіти оживають у парку «Зелений Гай» на нашому сайті.

От citydnipro