З 17 по 19 березня Полтава стала ареною для зимового чемпіонату України з плавання серед кадетів. Ця подія зібрала близько 270 учасників з 17 областей України, включаючи столицю Київ. Серед численних учасників виділилися пловці з Дніпра, які змогли завоювати загалом 26 медалей в різних видах програми і дистанціях. Про це повідомили в департаменті спорту міста Дніпро.

Видатні досягнення пловців

В особливу увагу варто виділити кілька спортсменів, які показали виняткові результати:

• Савченко Василь здобув 3 золоті медалі, продемонструвавши відмінну майстерність у своїх виступах.
  • Шкітак Анастасія виборола 4 золоті медалі, одну срібну та 3 бронзові, ставши однією з найуспішніших учасниць чемпіонату.
  • Кустарникова Аліса завоювала 2 золоті медалі та 3 срібних, підтвердивши свій високий клас.
  • Волков Вадим вніс свій вклад у командний успіх, здобувши золоту медаль.
  • Мілютін Ярослав отримав 5 срібних та 2 бронзові медалі, виступивши на високому рівні.
  • Ларіонова Таїсія додала до командного заліку ще 2 срібних медалі.

Командні досягнення

Завдяки зусиллям цих та інших спортсменів, збірна команда Дніпропетровської області посіла почесне друге місце на чемпіонаті, що є великим досягненням для регіону.

Пловці з Дніпра довели, що вони справжні майстри своєї справи, і їхня наполегливість та талант заслуговують на найвище визнання. Ми пишаємося їхніми досягненнями і з нетерпінням чекаємо на нові перемоги. Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з чудовим виступом та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях.

Зверніть увагу на це також Безкоштовна підготовка до НМТ-2024 для учнів 11 класів у Дніпрі: як зареєструватися на нашому ресурсі.