У мальовничому куточку Новомосковська, поруч з міським парком, з’явився унікальний елемент ландшафту — елітний домік для водоплаваючих птахів. Цей проект, що втілений на одному з водойм міста, демонструє новий рівень турботи про дикі птахи в регіоні.

Розкішні апартаменти для пернатих мешканців

Мер Новомосковська, Сергій Резник, з гордістю презентував нову «нерухомість» для птахів. Цей маленький домік на воді, побудований без традиційного фундаменту, опирається на конструкцію, схожу до лодок, що робить його ідеально пристосованим для життя на воді. Оселя для птахів виконана з дерева і вибрано пожвавлено оформлена в яскраво-жовтому кольорі, що, безсумнівно, приваблює увагу як місцевих мешканців, так і гостей міста.

Додаткову зручність для пташиних мешканців забезпечує наявність крівлі, що захищає їх від прямих сонячних променів та дощу, роблячи цей домік не лише красивим, але й функціональним притулком.

Чекаємо на нових мешканців

Поки що не зареєстровано, щоб птахи вже почали активно заселятися до своєї нової розкішної оселі, але місцева влада і мешканці з оптимізмом сподіваються, що скоро пернаті виявлять цікавість до свого нового дому.

Попередні ініціативи

Варто згадати, що це не перший випадок, коли жителі Дніпропетровської області виявляють турботу про птахів. Раніше у Дніпрі вже було створено «квартиру» для айстра, який оселився там замість знищеного гнізда. Такі ініціативи демонструють високий рівень свідомості та готовності місцевої громади допомагати дикій природі.

Цей екологічний проект у Новомосковську є яскравим прикладом того, як ініціативи на місцевому рівні можуть сприяти збереженню та підтримці дикої природи, а також надають унікальну можливість місцевим мешканцям та гостям міста насолоджуватися природою та її мешканцями в гармонії.

Окрім цього, прочитайте також Унікальна можливість спостерігати полярне сяйво у Дніпрі: незвичайне природне явище може з’явитися в Україні на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro