У Дніпрі, комунальне підприємство «єДніпро» пропонує унікальну можливість для учнів 11 класів з усієї України – безкоштовно підготуватися до Національного мультипредметного тестування (НМТ) 2024 року. Артем Трапезников, керівник КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»», повідомив, що реєстрація на платформу вже розпочата.

Ця ініціатива надає доступ до великої кількості навчальних матеріалів, включаючи відеолекції та тестові завдання, розроблені висококваліфікованими викладачами. Зокрема, в минулому році було створено 116 відеолекцій та понад 1 500 тестів для підготовки. У цьому році платформа адаптується до вимог НМТ-2024, з акцентом на нові предмети, такі як українська література, іспанська мова та географія.

Завдяки цій платформі учні з усієї України зможуть ефективно підготуватися до НМТ, що в цьому році включатиме чотири обов’язкові предмети за формулою 3+1: українська мова, математика, історія України та один предмет на вибір.

Реєстрація на платформу:

  • Не зволікайте з реєстрацією. Використайте можливість якісно підготуватися до НМТ безкоштовно.
  • Процес реєстрації включає заповнення форми з вашими особистими даними: ім’я, прізвище, номер телефону, електронна пошта та місто.
  • Після перевірки даних командою «єДніпро», вам буде надіслано посилання для доступу до курсів.

Підтримка та допомога:

  • У разі виникнення питань або труднощів під час реєстрації, ви можете звернутися на гарячу лінію «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49.

Ця ініціатива демонструє зусилля міста Дніпро у сфері освітніх інновацій та підтримки учнів, надаючи їм всі необхідні ресурси для успішної підготовки до важливого етапу в їх освіті.

Не пропустіть також Неординарний злочин у Дніпрі: як злодії кабелю намагалися уникнути затримання на нашому порталі.

От citydnipro