У 2015 році Євген Клопотенко став переможцем відомого кулінарного проєкту «МастерШеф», який є одним з найпопулярніших телешоу в Україні. Однак, на відміну від інших переможців, Клопотенко так і не отримав символічного кубка переможця. Більше того, його призовий гонорар був значно меншим порівняно з попередніми сезонами.

Як Євген став переможцем з найменшим призом

Зазвичай, переможці «МастерШефа» отримують не тільки кубок, а й суттєві грошові винагороди, розмір яких досягав 500 тисяч або навіть мільйона гривень. Втім, у 2015 році, коли Україна переживала складні часи, пов’язані з революцією та іншими трагічними подіями, бюджет шоу було суттєво урізано. В результаті, гонорар Клопотенка склав всього 200 тисяч гривень, з яких, після сплати податків, залишилося лише 180 тисяч. Ці кошти він інвестував у свою освіту, поїхавши навчатися за кордон, що в підсумку не залишило йому жодного прибутку.

Випробування під час шоу

Крім фінансових аспектів, Клопотенко також поділився своїми враженнями про останні місяці участі у проєкті. За його словами, цей період став для нього справжнім випробуванням, адже конкуренція і неприязнь з боку інших учасників досягли апогею. Кухар згадує, як йому доводилося виживати в умовах постійного стресу, коли він стикався з ворожістю, криками та прокльонами від інших конкурентів.

Значення перемоги для Євгена Клопотенка

Незважаючи на всі труднощі та випробування, перемога в «МастерШефі» стала для Євгена Клопотенка важливим кроком у його кар’єрі. Вона не тільки принесла йому визнання в галузі кулінарії, але й відкрила нові можливості для розвитку його таланту. Ця історія слугує нагадуванням про те, що навіть з меншим призовим фондом можливо досягти значних успіхів, якщо не здаватися перед обличчям викликів.

Окрім цього, прочитайте також Оля Полякова вступає у словесну перепалку з Євгеном Клопотенком через критику її музики на нашій веб-сторінці.

От citydnipro