Важлива інформація для мешканців та гостей Днепра! З 18 березня у місті запрацює тимчасовий тролейбусний маршрут №9К. Це рішення було прийняте у зв’язку з необхідністю ремонту трамвайних переїздів на проспекті Богдана Хмельницького.

Тимчасовий тролейбусний маршрут: зручність під час ремонтних робіт

Компанія «Дніпровський електротранспорт» оголосила про запуск тимчасового тролейбусного маршруту №9К, який буде курсувати в пікові години між Заводом металовиробів та Космічною площею. Ця ініціатива допоможе забезпечити комфортне пересування городян у період ремонтних робіт.

Маршрут №9К працюватиме з двома одиницями рухомого складу. Для зручності пасажирів розклад руху можна переглянути на офіційному сайті «Дніпровського електротранспорту».

Зміни у роботі громадського транспорту під час ремонту

Ремонт трамвайних переїздів на проспекті Богдана Хмельницького спонукав до тимчасових змін у роботі міського електротранспорту:

  • Трамваї №12 обмежать маршрут пл. Старомостовою та вул. Ігоря Сікорського.
  • Трамваї №16 тимчасово призупинять курсування.
  • Тролейбуси №19, «Б» та автобуси №29, №87-Б, №134, №146-Б, №155, №156 будуть об’їжджати перехрестя проспекту Богдана Хмельницького та вул. Фабрично-заводської.
  • Тролейбуси №8 та автобуси №32, №32-К, №106, №156 пересуватимуться через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького і Запорізького шосе.

Зазначимо, що остановки зазначених тролейбусних та автобусних маршрутів залишаються незмінними. Проте, через необхідність об’їзду, час у дорозі може збільшитися.

Варто підкреслити, що всі інші трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути продовжать працювати за звичайним розкладом робочих днів, забезпечуючи мешканцям міста стабільний доступ до громадського транспорту.

Ці заходи призначені для мінімізації незручностей для пасажирів під час виконання необхідних ремонтних робіт. Міська влада та «Дніпровський електротранспорт» прагнуть забезпечити зручність та безпеку переміщення для всіх користувачів громадського транспорту.

Також читайте ДТП у Дніпрі: Трамвай зіткнувся з вантажівкою на вулиці Любарського на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro