Синоптики прогнозують весняне потепління в Україні

З настанням другої декади березня, Україна очікує на значне потепління, завдяки теплому повітрю з Балканського півострова та Середземного моря. Такий перебіг погодних умов несе з собою не тільки підвищення температури, але й опади.

Прогноз відомого синоптика

За словами синоптика Ігоря Кибальчича, значне потепління в Україні розпочнеться з 16 березня. Нічні заморозки відступлять, а вдень температура повітря сягатиме комфортних +10…+15°. Нічна температура також буде приємною, не опускаючись нижче +5.

Погода в другій декаді березня

Протягом цього періоду очікується переважно хмарна погода без істотних опадів. Атмосферні фронти принесуть короткочасні дощі на південь та схід країни.

Ситуація у Дніпрі

Після теплого початку березня до Дніпра прийшли холоди. Втім, згідно з даними Укргідрометцентру, 14 і 15 березня у місті очікується волога та прохолодна погода, але температура повітря почне поступово зростати вже з 14-го числа. З суботи, 16 березня, у Дніпрі стане значно тепліше, температура повітря досягне +11°.

Коли можна буде залишити зимові речі?

Незважаючи на прийдешнє потепління, дніпрянам варто зачекати з прибиранням зимового одягу до початку квітня, коли погода стабілізується, і можна буде остаточно переходити на весняний гардероб.

Будьте також уважні до цього Відродження зелених легенів Дніпропетровщини: масштабна посадка дерев на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro