Ввечері 12 березня у Дніпрі розгорнулася термінова операція пошуку: зник 9-річний хлопчик, який останній раз бачений близько 15:00, коли він пішов до друга і не повернувся додому. Занепокоєна мати відразу звернулася до поліції, де було негайно організовано пошукові заходи.

Незамінна допомога чотирилапого помічника

До операції залучили кінолога зі службовою собакою на ім’я Тайсон, яка спеціалізується на пошуку зниклих осіб. Незабаром після початку пошуків, Тайсон зміг взяти слід і привів рятувальну команду до місця, де перебував хлопець — неподалік від його дому.

Виявилося, що хлопчик вирішив почекати, поки його мати ляже спати, щоб повернутися додому та уникнути догани за те, що забарився. Цей інцидент знову підкреслив важливість службових собак у пошуково-рятувальних операціях та їх незамінну роль у забезпеченні безпеки громадян.

Безпечне повернення

Поліцейські оперативно повернули хлопчика додому, де його вже чекала тривожна мати. На щастя, з хлопцем все було добре, і ця історія обернулася для всіх щасливим закінченням.

Цей випадок став черговим свідченням ефективної співпраці між поліцією та службовими собаками в Україні, підкреслюючи їхній важливий внесок у громадську безпеку та допомогу громадянам у надзвичайних ситуаціях.

Не пропустіть також В Дніпрі біля Набережної Перемоги спилили десятки дерев: офіційна позиція на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro