Відомий у світі спорту В’ячеслав Узелков, який прославився не тільки як видатний український боксер, але й як харизматичний фітнес-тренер, нещодавно поділився з шанувальниками сумною історією зі свого особистого життя. Суть конфлікту криється у відносинах з колишньою дружиною Мариною Боржемською, яка, за словами Узелкова, стала причиною обриву спілкування з їх спільними дітьми.

Конфлікт, який відриває батька від дітей

Узелков, який завжди ділився зі своїми підписниками радістю від спілкування з дітьми, опублікував архівну фотографію, на якій він щасливий у колі своїх дітей — сина та доньки. Однак, зірковий батько зазначив, що вже довгий час не має можливості бачити своїх дітей та бути в курсі їх життя. В’ячеслав звинуватив у цьому свою ексдружину, стверджуючи, що саме її вплив спонукав дітей ігнорувати спроби батька налагодити зв’язок, навіть попри його неодноразові звернення та спроби з’ясувати їхні справи та самопочуття.

Втрачене спілкування та батьківське горе

Узелков відкрито висловив своє розчарування та біль від того, що діти, за його словами, «чхати хотіли» на всі його переживання та спроби налагодити контакт. Він також підняв питання про те, чи є така поведінка нормою, натякаючи на негативний вплив, який мала Марина на їхні взаємини. Узелков вважає, що це не лише його особиста трагедія, але й проблема, яка може стосуватися багатьох родин, де через конфлікти між батьками страждають діти.

Відповідь ексдружини

Марина Боржемська, зі свого боку, надала власне бачення ситуації. Вона розповіла, що, попри слова В’ячеслава, він має можливість спілкуватися з дітьми через месенджери, однак не проявляє ініціативи для реальних зустрічей. Марина також зазначила, що наразі діти не виявляють бажання бачитися з батьком, що може бути результатом накопичених розчарувань та образ.

Ця історія викликає не лише співчуття, але й роздуми про важливість збереження родинних зв’язків та необхідність вирішувати конфлікти мирним шляхом, особливо коли мова йде про благополуччя дітей. Сподіваємося, що з часом Узелков зможе відновити стосунки зі своїми дітьми та знайти спільну мову з колишньою дружиною для блага їх спільних дітей.

Обов’язково прочитайте В’ячеслав Узелков і його невідкладна госпіталізація на нашій веб-сторінці.

От citydnipro