У Днепрі триває судовий процес, що викликав широкий резонанс, стосовно Марини Полях, яка була змушена застосувати силу проти свого колишнього чоловіка в умовах самооборони. Ця подія сталася у березні 2021 року, коли колишній партнер Марини прийшов до її дому і почав агресивно поводитися, що призвело до трагічного фіналу. Незважаючи на те, що Марина діяла в межах самозахисту, вона стикається з обвинуваченнями в умисному вбивстві.

Проте нещодавно справу було перекваліфіковано з обвинувачення в умисному вбивстві на умисне вбивство при перевищенні меж необхідної самооборони за статтею 118 Українського Кримінального кодексу. Це рішення стало результатом тривалих судових засідань і стало першим кроком до визнання обставин самооборони Марини Полях.

Адвокат Марини, Юлія Сегеда, поділилася новинами про перекваліфікацію справи у своїй соціальній мережі, відзначивши, що це був непростий крок для прокуратури, але він виявився компетентним і необхідним. Водночас, юрист наголосила, що це ще не кінець судового процесу. На наступному засіданні, яке заплановане на 18 березня, сторона потерпілого — батько колишнього партнера Марини — має вирішити, чи погоджується він із зміненим обвинуваченням.

Цей випадок підкреслює складнощі судових процесів у справах самооборони та важливість правової оцінки дій обвинувачених в контексті їхньої небезпеки. Юлия Сегеда висловила надію, що суд визнає дії Марини як вчинені в межах дозволеної самооборони, без наміру завдати смерті. Ситуація залишається напруженою, а громадськість очікує на подальший розвиток подій у цій знаковій справі.

Будьте також уважні до цього Проблеми з водопостачанням у Дніпрі: жителі Левобережного-3 знову без води на нашій веб-сторінці.

От citydnipro