Відома українська блогерка та ексдружина популярного шоумена Володимира Остапчука, Христина Горняк, нещодавно висловилася про свої наміри щодо поділу спільного майна з колишнім чоловіком. В інтерв’ю, проведеному у форматі взаємодії зі своїми підписниками у фотоблозі, Горняк зазначила, що процес поділу майна з Остапчуком все ще не завершено, але вона сподівається вирішити це питання без звернення до суду.

Протягом бесіди з фанатами, Христина докладно описала свої переживання та роздуми з приводу довготривалого процесу розподілу майна. Особливу увагу блогерка приділила спільному будинку, який став предметом незгоди між нею та Остапчуком після розірвання шлюбу. За її словами, колишній чоловік неодноразово міняв свої обіцянки щодо будинку, від «перепишу весь будинок на тебе» до «нічого не перепишу».

Горняк підкреслила, що, незважаючи на минулі розбіжності, вона все ще відкрита до діалогу та готова знайти компромісний вихід із ситуації за столом переговорів. Блогерка висловила надію, що їхні спільні зусилля допоможуть уникнути тривалої та виснажливої судової тяганини, яка могла б негативно вплинути на обидві сторони.

Завершуючи свою розповідь, Христина залишилася оптимістичною щодо майбутнього, зазначивши, що все ще чекає на рішення, яке задовольнить обидві сторони, і сподівається, що здоровий глузд і бажання зберегти добрі стосунки допоможуть їм знайти правильний шлях.

Додатково читайте Відгук батьків на весілля Володимира Остапчука та Катерини Полтавської на нашому ресурсі.

От citydnipro