У ніч проти 11 березня мешканець Дніпра, проживаючи на Крутогорному спуску, повідомив поліції про аварію, спричинену водієм Opel, який врізався в лестницю їхнього дому і покинув місце події. Виявлено, що автомобіль було залишено недалеко від місця інциденту.

Патрульні, які прибули за вказаною адресою, встановили, що водій мав ознаки алкогольного сп’яніння. Після проведення тесту за допомогою алкотестера Драгер, було підтверджено наявність в крові водія 2,42 проміле алкоголю, що є порушенням законодавства.

На порушника було складено адміністративні протоколи за кількома статтями: ст. 124 (порушення правил дорожнього руху з наслідками у вигляді пошкодження транспортного засобу), ст. 122-4 (залишення місця ДТП) та ч. 4 ст. 130 (керування в стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Цей інцидент став черговим нагадуванням про серйозні наслідки водіння в нетверезому стані та необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху для забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Окрім цього, прочитайте також Трагічний інцидент поблизу Днепра: чоловік загинув під колесами електропоїзда на нашій веб-сторінці.

От citydnipro