У місті Днепр, зокрема в районі житлового масиву Ігрень та поселку Одинцовка, мешканці стикнулися з тривожною ситуацією. Місцеві жителі повідомляють про лисицю, яка проявляє незвичну поведінку, зокрема, агресію до домашніх собак. Це животиння було помічено в останній раз біля річки Маячка, що викликало занепокоєння серед мешканців.

За свідченнями людей, лисиця не проявляє агресії до людей, однак її невластива сміливість та відсутність страху перед людською присутністю є тривожним сигналом. 11 березня було здійснено спроби ветеринарними службами відловити тварину, проте всі вони на той час залишилися безуспішними.

Представники місцевої спільноти застерігають власників домашніх тварин через публікації в телеграм-каналах, закликаючи бути уважними та захистити своїх улюбленців від можливої небезпеки.

Бешенство серед лисиць: основна інформація

Через воєнні дії в Днепропетровській області спостерігається збільшення популяції лисиць, які, уникаючи зони бойових дій, наближаються до великих населених пунктів. Це призвело до зростання кількості випадків бешенства у регіоні. Лисиці, будучи одними з основних переносників цієї небезпечної хвороби, потребують особливої уваги з боку мешканців і служб.

Наближення лисиці до місць компактного проживання людей може бути не лише свідченням пошуку їжі, а й ознакою хвороби. Ветеринари наголошують, що така поведінка тварин, як правило, викликає підозру.

Симптоми бешенства включають підвищене слюноотділення, водобоязнь, агресію, а також можливі паралічі. Втім, іноді зазначені симптоми можуть бути неочевидними, тому необхідно звертати увагу на будь-які нетипові прояви поведінки диких тварин.

Мешканцям Днепра та навколишніх територій рекомендується проявляти обережність, уникати контактів з дикими тваринами та звертатися за допомогою до ветеринарних служб у разі виявлення підозрілих особин.

Також читайте Пʼяний водій наїхав на будинок у Дніпрі: подробиці інциденту на Крутогорному спуску на нашому сайті.

От citydnipro