Відома українська журналістка та ведуча «ТСН.Тиждень» Алла Мазур нещодавно стала жертвою неприємної події, що змусила її публічно виступити з попередженням для своїх прихильників. Мазур повідомила про злам свого акаунта у популярному месенджері Telegram, внаслідок чого шахраї отримали можливість відправляти повідомлення від її імені з проханнями про фінансову допомогу.

Як все сталося: розкриття шахрайської схеми

За словами Мазур, зловмисники використовували її мобільний номер для розсилки меседжів її контактам із проханням позичити гроші. Ця ситуація стала серйозним сигналом для телеведучої про необхідність зміни налаштувань безпеки її акаунта, щоб унеможливити подальший доступ шахраїв.

«Всі, хто має мій номер телефона, прошу не реагувати на повідомлення в Telegram, які нібито від мене з проханням позичити гроші. Моїм Telegram акаунтом заволоділи шахраї. Зараз я займаюся зміною налаштувань безпеки,» — коментує Мазур.

Важливість заходів безпеки

Цей інцидент став важливим нагадуванням для всіх про необхідність бути уважними та вживати всіх можливих заходів для захисту своїх онлайн акаунтів. Алла Мазур закликала своїх прихильників перевірити власні налаштування безпеки та активувати двофакторну аутентифікацію, якщо цього ще не зроблено.

«Зверніть увагу на свої налаштування безпеки. Якщо ви ще не налаштували двофакторну аутентифікацію, рекомендую зробити це негайно. Будьмо уважними та обережними,» — радить ведуча.

Не єдиний випадок зі знаменитостями

Інцидент з Аллою Мазур не єдиний випадок, коли публічні особи стають мішенями для шахраїв. Не так давно подібна ситуація трапилася і з відомою українською акторкою Ксенією Мішиною, яка втратила значну суму грошей внаслідок дій аферистів.

Ці історії підкреслюють важливість обережності у використанні онлайн-платформ та месенджерів, а також необхідність вживати всіх можливих заходів для захисту особистої інформації та фінансових ресурсів.

Зверніть увагу на це також Емма Гемінг вразила шанувальників архівними фото з Брюсом Віллісом на нашому сайті.

От citydnipro