Катерина Полтавська, молода дружина відомого українського шоумена Володимира Остапчука, поділилася враженнями від реакції своїх та батьків чоловіка на новину про їхнє весілля. Цей шлюб став для Володимира третім і, як сподівається його мама, останнім.

Катерина, яка є активною користувачкою Instagram, в інтерв’ю розповіла, що новина про її шлюб зі значно старшим Володимиром стала несподіванкою для її батьків. Проте, їхня реакція була надзвичайно позитивною. «Моя мама дуже зраділа, що я вийшла заміж, і навіть пошкодувала, що не мала можливості достатньо часто питати мене, коли я вийду заміж», — згадує Катерина.

Вона також додала, що батьки Володимира одразу висловили свою радість з приводу цього важливого кроку в житті їхнього сина. Мама шоумена навіть пожартувала, висловивши сподівання, що цей шлюб буде останнім. Водночас, батько Володимира, здається, не одразу усвідомив, що його син знову одружився. «Мені здається, він навіть не зрозумів, що сталося», — із сміхом коментує Катерина.

Пара не приховує свого щастя та готова ділитися ним з усіма. Вони активно публікують фотографії та відео зі свого весілля, демонструючи міцність своїх почуттів і надію на довге та щасливе спільне майбутнє.

Ця історія є яскравим прикладом того, як безумовна любов та підтримка близьких може перетворити будь-які сюрпризи життя на радісні та незабутні події.

Не пропустіть також Лінія 112 у Дніпрі: старт роботи та нові можливості для жителів на нашому сайті.

От citydnipro