У Кривому Розі Дніпропетровської області стався тривожний інцидент, який викликав серйозне занепокоєння серед місцевих жителів. Вечірньої пори невідомі особи вдалися до безрозсудного акту насильства, обстрілявши автомобіль марки Volkswagen. Ця подія залишила одну людину пораненою та викликала широкий резонанс у громадськості та ЗМІ.

Згідно з інформацією, оприлюдненою прес-службою Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області, інцидент стався на території Покровського району міста. Заява про стрілянину надійшла до місцевих правоохоронних органів 10 березня, після чого на місце події негайно вирушили співробітники поліції.

В результаті обстрілу з травматичної зброї постраждав чоловік, якого з подальшими пораненнями було госпіталізовано до найближчої лікарні. Стан його здоров’я та деталі травм на момент публікації залишались невідомими.

Правоохоронці Криворізького районного управління поліції, які прибули на місце, розпочали ретельне розслідування обставин інциденту. Вони внесли дані про цей випадок до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про хуліганство.

Наразі тривають заходи з встановлення осіб, причетних до цього акту хуліганства, та їх подальшого затримання. Ситуація залишається напруженою, оскільки громадськість та правоохоронні органи очікують на швидке вирішення цього випадку злочинної діяльності та відновлення спокою у районі.

Читайте також Автомобіль Chery QQ згорів у Кривому Розі на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro