У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області стався жахливий інцидент, коли 43-річний чоловік отримав множинні ножові поранення від свого знайомого. Подія сталася 7 березня і швидко отримала розголос завдяки зусиллям правоохоронних органів.

Хронологія подій

Все почалося з того, що місцеві жителі Терновського району знайшли пораненого чоловіка біля одного з під’їздів. Повідомлення про інцидент надійшло до поліції 7 березня, після чого розпочалася ретельна робота по розшуку нападника.

Робота правоохоронців

Співробітники відділення поліції №5 Криворізького районного управління поліції оперативно відреагували на повідомлення та вдалося затримати підозрюваного. Згідно з повідомленням прес-служби ГУНП у Дніпропетровській області, злочинцю висунули звинувачення у спробі вбивства, а також було вилучено ніж, який він використовував під час нападу.

Медична допомога потерпілому

43-річного потерпілого було негайно госпіталізовано. Завдяки оперативній роботі медичних працівників йому було надано необхідну допомогу, що дозволило стабілізувати його стан.

Подальші заходи

Правоохоронні органи продовжують розслідування цієї справи, аби повністю висвітлити всі обставини інциденту. Суспільство шоковане вчинком і сподівається на справедливе покарання для винуватця.

Цей випадок є черговим нагадуванням про необхідність бути обережними у виборі свого оточення та важливість оперативної реакції правоохоронних органів на подібні інциденти.

Рекомендуємо також прочитати Рятувальники Дніпра врятували двох осіб під час нічної пожежі на нашому сайті.

От citydnipro