В недавно завершеній церемонії «Оскар 2024», що відбулася з величезним розмахом та зібрала велику кількість глядачів онлайн, ірландський актор Кілліан Мерфі здобув нагороду за найкращу чоловічу роль. Його переконливе втілення Роберта Оппенгеймера, ключової фігури у розробці атомної зброї, викликало загальне захоплення.

«Оппенгеймер», фільм, який проливає світло на життя та досягнення американського теоретичного фізика, заснований на його керівництві над Мангеттенським проєктом. Фільм занурює глядачів у складні моральні дилеми та внутрішні конфлікти, з якими Оппенгеймер зіткнувся, розкриваючи глибину його особистості та професійні виклики.

У номінації «Найкраща чоловіча роль» Мерфі конкурував з такими визнаними акторами, як Бредлі Купер за роль у «Маестро», Джеффрі Райт в «Американському чтиві», Пол Джаматті в «Залишених» та Колман Домінго в «Растіні». Його перемога стала значним досягненням в кар’єрі та першою нагородою «Оскар».

На офіційному сайті ТСН.ua продовжується текстова онлайн-трансляція цьогорічної премії «Оскар», де можна дізнатися про всі ключові моменти церемонії та отримати ексклюзивні подробиці про переможців та номінантів.

Будьте також уважні до цього Ірина Горова розчулила мережу знімками з дітьми: підрослий син від Потапа та донька вразили красою на нашому порталі.

От citydnipro