Емма Стоун, відома своїми вражаючими акторськими роботами, цього року вкотре підтвердила свій високий професіоналізм, отримавши золоту статуетку «Оскар» за найкращу жіночу роль. Церемонія вручення нагород, що пройшла вже в 96-й раз, увінчала Стоун перемогою за її роль Белли Бакстер у кінотворі «Бідолашні створіння».

Триумф Емми Стоун

В основу сюжету лягла історія про Беллу Бакстер, жінку, яка отримує другий шанс на життя завдяки експерименту з пересадки мозку, проведеному божевільним вченим Годвіном. Перевтілення головної героїні після трагічних подій її життя і подальше самопізнання в умовах суворого зовнішнього світу стали ключовими моментами в інтерпретації ролі Стоун.

Цей «Оскар» став не першою нагородою акторки від американської кіноакадемії. Раніше вона вже була удостоєна цієї високої честі за роль у фільмі «Ла-Ла Ленд» у 2017 році, що лише підкреслює її винятковий талант і внесок у світ кіномистецтва.

Хто ще претендував на перемогу?

До фіналу боротьби за звання найкращої акторки також доходили Лілі Гладстон з фільму «Вбивці квіткової повні» та інші видатні акторки, серед яких Аннетт Бенінг («Наяд»), Сандра Гюллер («Анатомія падіння») та Кері Малліган («Маестро»). Проте саме Емма Стоун змогла перевершити своїх талановитих колег за голосами журі.

Вплив на кар’єру та майбутнє

Перемога на такій престижній кінопремії не лише підтверджує високий рівень майстерності Емми Стоун, але й відкриває перед нею нові перспективи для розвитку в кіноіндустрії. З кожною новою роллю Стоун продовжує захоплювати глядачів, демонструючи глибину та багатогранність своїх персонажів.

Такий успіх є важливим не лише для самої акторки, але й для всієї кіноіндустрії, адже він вкотре доводить, що талант, працьовитість та відданість своїй справі завжди знаходять своє визнання.

Подивіться також на це Кілліан Мерфі стає найкращим актором «Оскар 2024» за роль у «Оппенгеймер» на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro