У Дніпропетровській області, зокрема в місті Кривий Ріг, відбулася подія, яка викликала значний резонанс. За інформацією прес-служби ГСЧС в Дніпропетровській області, інцидент трапився в центральній частині міста, на одній із вулиць Центрально-Городского району. Пожежа у легковому автомобілі Chery QQ почалася о 15:00.

Спасателі, які прибули на місце події, встановили, що вогонь охопив салон транспортного засобу. Зусиллями пожежників пожежу вдалося локалізувати та повністю загасити протягом тридцяти хвилин. На щастя, за попередніми даними, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Цей інцидент є одним із кількох надзвичайних подій, що сталися в регіоні за останній час. Наприклад, нещодавно повідомлялося про пожежу в житловому будинку на вулиці Россохова в Днепрі, що також викликало велику увагу засобів масової інформації та громадськості.

Причини пожежі в автомобілі Chery QQ наразі з’ясовуються. Служби безпеки проводять необхідне розслідування для встановлення всіх обставин та факторів, які могли сприяти виникненню пожежі. Важливо зазначити, що такі події нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, особливо у великих міських агломераціях, де щільність населення та автомобільного транспорту значно збільшує ризик виникнення подібних надзвичайних ситуацій.

Вас може зацікавити Пожежа в житловому будинку на вулиці Россохова в Днепрі: без жертв та постраждалих на нашому порталі.

От citydnipro