Українська продюсерка Олена Мозгова зіткнулася з непростою ситуацією, яка, на жаль, знайома багатьом. Після значного схуднення на 22 кг перед війною, вона знову набрала вагу, на цей раз — 16 кг. Таке різке вагове коливання стало наслідком стресу, що виник на тлі повномасштабної війни в Україні.

Повернення до втраченої форми: боротьба Мозгової

Олена поділилася своїм досвідом у соціальних мережах, наголошуючи на тому, що стрес став причиною її вагових коливань. «Перед війною я нарешті повернулася у форму, але потім прийшов той клятий лютий, із вторгненням, сиренами, прильотами та страшними новинами… Стрес я почала заїдати, і як наслідок – знову набрала вагу», — розповідає продюсерка.

Рішучість Мозгової

Попри вагові коливання, Мозгова не здається і знову рішуче налаштована повернутися до своєї нормальної ваги. Вона розуміє, що цей шлях буде непростим, але вже розробила «дорожню карту» свого повернення до форми та почала діяти.

«Не могла знайти в собі мотивацію почати процес повернення, але після серйозного діалогу з собою я прийняла рішення і почала діяти. Знаю, що буде нелегко, але я відчайдушно хочу повернутися до своєї нормальної ваги», — поділилася Мозгова.

Підтримка та розуміння

Олена Мозгова звертається по підтримку до своїх підписників, знаючи, що багато хто пройшов через подібні випробування і розуміє, наскільки важко дотримуватися обраного шляху. Вона просить натхнення, сили та успіху у своїй боротьбі за власне здоров’я та самопочуття.

Історія Олени Мозгової є нагадуванням про те, що боротьба з ваговими коливаннями часто вимагає не лише фізичних зусиль, а й ментальної стійкості. Важливо не забувати про самопідтримку та шукати способи ефективної боротьби зі стресом.

Додатково читайте Наталія Могилевська розкриває особисте: подарунки від дітей, які завжди з нею на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro