6 березня у місті Новомосковськ Дніпропетровської області сталася подія, яка привернула увагу громадськості: працівниками Державної міграційної служби (ГМС) у співпраці з правоохоронними органами було затримано громадянина Швейцарії. Причиною затримання стало порушення правил пребування на території України.

За інформацією, наданою Головним управлінням ГМС у Дніпропетровській області, швейцарський громадянин прибув в Україну ще в серпні 2023 року з метою вирішення приватних справ. Втім, він не залишив країну у встановлений термін, що є порушенням умов його перебування.

Відповідно до чинного законодавства України, порушення правил пребування тягне за собою адміністративну відповідальність. У цьому випадку, рішенням відповідних органів, було прийнято рішення про примусове видворення громадянина Швейцарії з території України.

Цей інцидент наголошує на важливості дотримання міграційного законодавства іноземними громадянами, що перебувають на території України. Він також підкреслює ефективність співпраці між різними правоохоронними органами країни в питаннях контролю за дотриманням законів.

Також читайте Рятівна акція в Кам’янському: як медики врятували чоловіка, який подавився їжею на нашому ресурсі.

От citydnipro