У середу, 6 березня, у Кривому Розі сталася трагічна подія, що викликала занепокоєння у місцевої громади. 9-річний хлопчик, перебуваючи поблизу шкільного закладу, нещасно спіткнувся через свій самокат та впав у невеликий тліючий костер. Цей нещасний випадок миттєво привернув увагу перехожих, які поспішили на допомогу.

За інформацією видання «Інформатор», постраждалого негайно було госпіталізовано до найближчої лікарні. Лікарі, оглянувши хлопчика, діагностували у нього термічні опіки кистей рук та передпліччя. Наразі триває детальне обстеження, щоб визначити повний обсяг ушкоджень та призначити відповідне лікування.

Влада міста та шкільна адміністрація почали розслідування обставин, що призвели до цього неприємного інциденту. Цей випадок став приводом для батьків та вчителів активізувати дискусії щодо підвищення безпеки дітей у шкільній зоні та навколо неї.

Спільнота міста висловлює підтримку постраждалому хлопчику та його сім’ї, сподіваючись на його швидке одужання. Також піднімаються питання про необхідність вжиття додаткових заходів безпеки, аби уникнути подібних інцидентів у майбутньому.

Цей нещасний випадок нагадує усім про важливість пильної уваги до дітей, особливо коли вони перебувають у потенційно небезпечних місцях. Співчуття сім’ї постраждалого та сподівання на його скоріше одужання об’єднують громаду в бажанні забезпечити безпечне середовище для кожної дитини.

Вас може зацікавити Громадянин Швейцарії затриманий на Дніпропетровщині: деталі інциденту та подальші дії на нашій веб-сторінці.

От citydnipro