На Дніпропетровщині останнім часом спостерігається невтішна динаміка захворюваності на грип та ГРВІ. За останніми даними, в трьох громадах регіону — Васильківській, Магдалинівській та Петриківській — відзначено перевищення епідемічного порогу. Ця інформація надійшла від Миколи Лукашука, голови обласної ради.

Особливу тривогу викликає те, що майже половина усіх зафіксованих випадків захворювань (42%) припадає на дітей. Ця ситуація призвела до тимчасового призупинення освітнього процесу або переходу на дистанційну форму навчання в декількох класах в містах Кам’янське, Жовті Води та Верхньодніпровськ.

Незважаючи на тривожні показники в окремих громадах, в цілому по області захворюваність залишається на неепідемічному рівні. Наразі в регіоні зафіксовано циркуляцію вірусів грипу типів А та В, а також парагрипу. Водночас, частка випадків COVID-19 складає 3,4% від загальної кількості зафіксованих випадків захворювань, що на 2,4% менше порівняно з попереднім тижнем. Також зареєстровано два летальні випадки, спричинені коронавірусом.

Ситуація з грипом на Дніпропетровщині потребує ретельного спостереження та своєчасного реагування з боку медичних та освітніх установ. Важливо продовжувати проводити профілактичні заходи, щоб запобігти подальшому поширенню інфекцій серед населення, особливо серед найбільш вразливих груп — дітей.

Окрім цього, прочитайте також У Дніпрі через затори на Слобожанському проспекті та Новому мосту виникли ускладнення руху на нашій веб-сторінці.

От citydnipro