У зв’язку з необхідністю проведення капітального ремонту трамвайної колії, в Дніпрі буде тимчасово обмежено рух транспорту на проспекті Богдана Хмельницького. Ці роботи заплановано з 16 березня по 14 квітня, що спричинить зміни у русі як громадського, так і автомобільного транспорту.

Причини та терміни перекриття

Головною причиною перекриття є необхідність виконання ремонтних робіт на трамвайній колії, що передбачає як капітальний, так і аварійний ремонт. Для забезпечення безпеки та ефективності ремонтних робіт, проспект Богдана Хмельницького та прилеглі пішохідні переходи будуть частково перекриті. Зокрема, обмеження торкнуться трьох ключових перехресть:

  • проспект Богдана Хмельницького — вулиця Леоніда Стромцова;
  • проспект Богдана Хмельницького — вулиця Незалежності;
  • проспект Богдана Хмельницького — вулиця Шинна.

Зміни в русі транспорту

Внаслідок ремонтних робіт буде змінено маршрути руху як громадського, так і автомобільного транспорту:

  • Трамваї: рух трамваїв маршруту №16 буде призупинено; трамваї маршруту №12 курсуватимуть від площі Старомостової до вулиці Ігоря Сікорського.
  • Тролейбуси: маршрути №19 і «Б» будуть перенаправлені через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького і вулиці Фабрично-заводської; тролейбус маршруту №8 – через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького і Запорізького шосе.
  • Автобуси: маршрути №29, №87Б, №134, №146Б, №155, №156 (у напрямку Запорізького шосе) будуть курсувати через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького і вулиці Фабрично-заводської; маршрути №32, №32К, №106, №156 (у напрямку проспекту Александра Поля) – через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького і Запорізького шосе.

Наразі на документі, який регламентує ці зміни, відсутній підпис мера Бориса Філатова, тому можливі подальші корективи.

Ці заходи призначені для того, щоб забезпечити безперебійне проведення ремонтних робіт та мінімізувати незручності для мешканців та гостей міста. Водіїв та пасажирів просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та заздалегідь планувати свої маршрути, враховуючи зміни в русі транспорту.

Не пропустіть також СК «Днепр-1» здобуває перемогу над «Оболонню» в напруженому матчі на нашому сайті.

От citydnipro