Вчора, близько полудня, на Набережній Победы у Дніпрі відбулася надзвичайна подія, яка привернула увагу як місцевих жителів, так і служб швидкого реагування. Легковий автомобіль Renault Logan, що належить відомому сервісу таксі Uklon, раптово спалахнув. Про це повідомила прес-служба Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області.

На щастя, в момент виникнення пожежі в салоні автомобіля не було пасажирів, а водій встиг вийти із транспортного засобу, не отримавши жодних травм. Прибулі на місце події рятувальники оперативно впоралися з вогнем, запобігши його поширенню та можливим більш серйозним наслідкам.

Наразі спеціалісти проводять ретельне розслідування причин займання. Встановлення всіх обставин інциденту допоможе уникнути подібних випадків у майбутньому та підвищить безпеку користування послугами таксі.

Ця подія стала нагадуванням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та важливість своєчасного обслуговування транспортних засобів. Водії та пасажири таксі мають бути впевнені в тому, що їхні поїздки відбуваються у безпечних умовах.

Додатково читайте Пожежа у житловому будинку на вулиці Береговій у Дніпрі: ефективна реакція рятувальників на нашому ресурсі.

От citydnipro