Відомий український шоумен Андрій Бєдняков не стримав емоцій, звертаючись до співвітчизників через свою сторінку в Instagram. За його словами, навіть через два роки після початку повномасштабного вторгнення, багато хто в Україні продовжує слухати музику російських виконавців. Шоумен зазначив, що це неприпустимо, особливо на тлі останніх жахливих подій, таких як обстріл Одеси 2 березня, під час якого загинули невинні люди, включаючи дітей.

Гостра критика використання російського контенту

Бєдняков розкритикував тих, хто продовжує публікувати в соціальних мережах відео та фото з російською музикою на тлі. Він звернув увагу на те, що багато артистів, чиї пісні використовуються, підтримують війну або уникають висловлювати свою позицію. Шоумен підкреслив, що існує безліч інших музичних творів, під які можна висловлювати свої емоції, не підтримуючи при цьому країну-агресора.

Заклик до свідомості

Андрій Бєдняков закликав українців замислитися над своїми діями та виборами. Він звернувся до своїх співвітчизників із проханням переглянути свої музичні переваги та відмовитися від контенту, який може якимось чином підтримувати війну або культуру країни-агресора. Шоумен наголосив на важливості підтримки української культури та мистецтва в такий складний час.

Важливість обрання українського контенту

Бєдняков також нагадав про трагедію в Одесі, де внаслідок обстрілів загинули невинні люди, включаючи дітей. Він закликав українців не закривати очі на злочини, скоєні проти їхньої країни, та вибирати контент, який відображає цінності та прагнення українського народу до миру, свободи та незалежності.

Ось чому Андрій Бєдняков з такою пристрастю закликає до свідомого вибору контенту, який ми споживаємо. Це не лише про музику, а й про підтримку наших цінностей, культури та самобутності в час, коли це найбільше потрібно.

Також читайте Володимир Дантес демонструє неймовірну зміну за десятиліття: зіркове перевтілення на нашій веб-сторінці.

От citydnipro