Ввечері 1 березня, на Центральному мосту в місті Дніпро, сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода, в якій зіткнулись одразу п’ять автомобілів. Ця подія спричинила значні ускладнення в русі транспорту по переправі, що з’єднує два береги річки.

Подробиці інциденту

Аварія трапилася близько 18:40, а момент зіткнення було зафіксовано камерами відеонагляду. В результаті ДТП утворилась кілометрова пробка, яка розтягнулася в напрямку лівого берега міста, створюючи величезні незручності для водіїв та пасажирів.

Наразі точні обставини аварії залишаються невідомими. На місце події негайно прибули патрульні поліцейські, які розпочали розслідування та з’ясування всіх фактів, пов’язаних з цією ДТП.

Служби, які стежать за дорожньою обстановкою в Дніпрі, повідомляють про серйозні проблеми з рухом транспорту на Центральному мосту, що вплинуло на загальну ситуацію на дорогах міста.

Вплив на міський транспорт

Цей інцидент майже паралізував рух через Центральний міст, що є однією з ключових транспортних артерій Дніпра. Водії, які опинились у заторі, були змушені шукати альтернативні маршрути, що призвело до додаткового навантаження на інші дороги міста.

Місцева влада та служби швидкої допомоги закликають учасників дорожнього руху зберігати спокій та уважність на дорозі, а також уникати місця ДТП для зменшення навантаження на прилеглі вулиці.

Заклик до свідків

Всіх, хто став свідком цієї дорожньо-транспортної пригоди або володіє будь-якою інформацією про обставини зіткнення, просять звертатися до найближчого відділення поліції або повідомити за вказаними контактними номерами. Ваша інформація може допомогти у розслідуванні та встановленні всіх фактів події.

Ця ДТП стала серйозним випробуванням для міста Дніпро, підкресливши важливість безпеки дорожнього руху та відповідального ставлення кожного водія до правил дорожнього руху.

Читайте також Лебідь з обрізаними крилами помічений у Кривому Розі на нашому сайті.

От citydnipro