Українська телеведуча Лілія Ребрик поділилася з шанувальниками емоційними моментами своєї вагітності через серію стильних фото. Знімки, де вона зображена у вишуканому синьому костюмі, не лише демонструють її бездоганний смак, а й стали приводом для глибоких роздумів про минулу зиму.

На фотографіях 42-річна Лілія з легкістю підкреслює свій округлий живіт, нагадуючи усім про непрості часи, які лягли на плечі українців цієї зими. Вона розповідає, що, незважаючи на відсутність перебоїв з електрикою в домівках, іноді здавалося, що світло гасне всередині кожного, в тій частині, де мешкає душа.

«Зима пройшла, і це означає, що ми вистояли. Чи було це легко? Аж ніяк. Випробування не змусили нас згаснути, ми знайшли в собі сили продовжувати жити, мріяти і боротися, незважаючи на всі труднощі. Залишається лише тяжкий біль від усвідомлення того, що для деяких ця зима стала останньою», — ділиться Ребрик.

Лілія з оптимізмом згадує про майбутнє, сподіваючись, що весна принесе з собою надію, віру і любов. Вона також натякає на «великі плани на цю весну», очікуючи на народження свого малюка, що додає її словам особливої щирості та глибини.

Ці знімки та роздуми Лілії Ребрик є яскравим нагадуванням про те, що навіть у найскладніші часи можна знайти промінь світла, який допоможе пережити темряву і піти вперед з новими силами та надією на краще майбутнє.

Обов’язково прочитайте Лілія Ребрик оголосила про вихід у декретну відпустку на нашому інтернет-ресурсі.

От citydnipro