У серці Кривого Рога, у Центрально-Городському районі, місцеві мешканці стали свідками незвичайної картини. Поруч з Музичною школою було помічено білого лебедя, який блукав містом із явно обрізаними крилами. Перехожі не могли оминути увагою цю птицю, яка виглядала занедбано та брудно.

Ситуація швидко привернула увагу не тільки дорослих, але й підлітків, а також місцевих собак, які, на щастя, не виявили агресії до лебедя. За повідомленнями телеграм-каналу «Свої», птиця, здається, залишалася байдужою до усієї цієї уваги.

Проте найбільше занепокоєння викликали обрізані крила лебедя. Це викликало обурення серед мешканців міста, які висловлювали здогади про можливе жорстоке поводження з птицею. Відповідно до місцевих джерел, бруд на перах лебедя ще можна було пояснити його блуканням містом, але обрізані крила вказують на навмисне втручання.

Цей інцидент викликав широку дискусію про захист та добробут диких тварин у міських умовах. Місцева спільнота вимагає від влади та волонтерських організацій вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки та догляду за лебедем, а також ретельного розслідування обставин, за яких птиця опинилася у такому стані.

Сподіваємось, що ця подія стане поштовхом до зміцнення заходів захисту диких тварин у Кривому Розі, а лебідь зможе знайти безпечне притулок та необхідний догляд.

Також читайте Родинне щастя у Дніпропетровщині: народження п’ятого малюка вдома на нашому ресурсі.

От citydnipro