У місті Кам’янське Дніпропетровської області 50-річний чоловік продовжував тероризувати свою 46-річну колишню дружину протягом року після їхнього розлучення. Постраждала жінка неодноразово скаржилася на дії свого колишнього чоловіка, який не припиняв створювати конфліктні ситуації та погрожував їй фізичною розправою.

Постійні переслідування і погрози

Колишній чоловік регулярно з’являвся в домі жінки, влаштовував скандали, вдавався до погроз фізичної розправи та унижень. Ці дії спричиняли жертві значні страдання та психологічний дискомфорт. Постраждала неодноразово зверталася по допомогу до поліції, але спочатку її скарги не призводили до серйозних наслідків для кривдника.

Реакція правоохоронних органів

Поліція проводила розмови з домашнім тираном, виписувала штрафи та накладала срочне запретительне предписание. Однак, навіть після цього, чоловік не припиняв свої дії, продовжуючи ображати колишню дружину.

Звернення за допомогою

Життя жінки стало невиносимим через постійні знущання, і вона знову звернулася в поліцію, що призвело до відкриття кримінального провадження за фактом домашнього насильства. 26 лютого чоловіку було оголошено підозру в скоєнні домашнього насильства.

Важливість не мовчати про домашнє насильство

Правоохоронці наголошують на важливості своєчасного звернення за допомогою у випадках домашнього насильства та запевняють у негайній реакції на такі звернення. Суд вирішить долю зловмисника, але цей випадок є нагадуванням про те, що жертви насильства не повинні залишатися наодинці зі своєю проблемою.

Подивіться також на це В Днепрі затримано злодія, що місяць грабував супермаркети: деталі випадку на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro