Вранці 28 лютого в одному з продуктових магазинів Днепра стався тривожний інцидент. 44-річний чоловік, озброєний газовим пістолетом, увірвався до торговельного закладу, вимагаючи у продавщиці виручку з каси. Зустрівши опір, зловмисник вирішив застосувати свою зброю, вистріливши у стену магазину.

Ситуацію вдалося швидко взяти під контроль завдяки рішучим діям покупців, які затримали нападника до прибуття правоохоронців. Прибулі на місце події співробітники поліції арештували чоловіка, вилучивши у нього газовий пістолет та боєприпаси.

За фактом розбою нападнику було повідомлено про підозру. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі, залежно від рішення суду, яке буде винесено після завершення слідства.

Цей інцидент викликав широкий резонанс серед мешканців Днепра, акцентуючи увагу на важливості забезпечення безпеки в громадських місцях та ефективної реакції на будь-які прояви злочинності.

Окрім цього, прочитайте також На Дніпропетровщині чоловік рік переслідував свою колишню дружину після розлучення на нашому інтернет-ресурсі.

От citydnipro