Марина Арістова, яка здобула популярність завдяки участі в першому сезоні шоу «Холостяк», поділилася подробицями свого особистого життя після оголошення про розлучення з Юрієм Арістовим, колишнім депутатом. В інтерв’ю з Аліною Доротюк вона відверто розповіла про численні зради колишнього чоловіка, які стали ключовою причиною їхнього розлучення.

За словами Арістової, їхні стосунки почали руйнуватися після того, як Юрій занурився в політичну кар’єру, що призвело до майже повного припинення спілкування між подружжям. Ситуація загострилася, коли Марина виявила зраду з боку чоловіка. «У політиці вважається нормою мати коханку, і коли я викрила його невірність, його реакція була вкрай образливою,» — ділиться вона.

Незважаючи на болісне відкриття, Арістова спробувала вибачити Юрія, особливо після його серйозного захворювання на COVID-19, яке змусило її переглянути своє ставлення до шлюбу. Проте, після того, як Юрій повторно зрадив, Марина усвідомила, що їхньому шлюбу прийшов кінець. Вона вирішила забезпечити себе фінансово перед остаточним розривом, щоб мати змогу утримувати своїх дітей.

«Рішення про розлучення було непростим, але необхідним кроком для мене, особливо враховуючи трьох дітей, за яких я несу відповідальність,» — підсумовує Марина.

Ця історія викликала широкий резонанс у соціальних мережах, знову піднявши питання про особистісні зміни, які можуть викликати кар’єра в політиці, і вплив таких змін на сімейні стосунки.

Окрім цього, прочитайте також Наталія Могилевська: таємниця шлюбу з коханим на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro