Відома телеведуча Валентина Хамайко, яка є обличчям каналу «1+1 Україна», нещодавно відзначила особливу подію у житті своєї родини — 13-річчя свого старшого сина Михайла. З цієї радісної нагоди зірка вирішила поділитися з шанувальниками у соціальних мережах серією архівних фотографій, які демонструють щасливі моменти з життя її сина.

На опублікованих знімках можна побачити Михайла в різні періоди його життя — від безтурботних прогулянок до домашніх ігор з молодшим братом Андрієм. Валентина не приховує своєї радості та гордості за сина, ділиться зворушливими спогадами та висловлює слова подяки за ті незабутні моменти, які Михайло подарував їй протягом цих років.

У своєму зверненні до сина Валентина написала: «Михайло, ти вже 13! Життя з тобою повне яскравих емоцій, сміху і хвилюючих моментів. Ти завжди здивуєш мене своїми вчинками, але я завжди поруч. Твоє бажання мати братика Андрія, і твої переконання в цьому напрямку, змінили наше життя. Бажаю тобі рости щасливим, розумним і пам’ятати про важливість навчання. Твоє дитинство — це незабутній час, який ти робиш особливим не тільки для себе, але й для всієї нашої родини.»

Ця публікація стала вираженням глибокої любові та прихильності, яку Валентина відчуває до свого сина, а також нагадуванням про те, як швидко летить час і як важливо цінувати кожну мить, проведену разом з близькими.

Читайте також Сумна звістка сколихнула українську інтернет-спільноту: помер відомий блогер Юрій Ворожко на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro